Kaabliotsija: Kaablite ja torude tuvastamine Radiodetection seadmega

Maaaluste trasside tuvastamine

Maaaluste voolu- ja sidekaablite samuti veetorude tuvastamine nõuab eritehnikat (kaabliotsijat). Tootja Radiodetection uusim mudel RD8100 kasutab koguni viite antenni erinevate trasside ja kaablite tuvastamiseks. Meie kasutame igapäevaselt mudelit Radiodetection CAT 2 & Genny 2, mis teeb oma tööd edukalt 90% juhtudel. Üldiselt pole probleemiks ka asfaltkatte all olevad trassid. Tuvastamise jaoks vajalikud tingimused: ligipääsetav maanduskontuur või koht maandusvarda maasse paigaldamiseks. Uusimaid seadmeid rendib Eestis mõistliku hinnaga Lokaator OÜ.

Müüb soodsa hinnaga kaabliotsijaid Markato.

Pakume mitmesugust tuvastuse teenust

Kui soovid tuvastada oma krundil paiknevaid metalli (alumiinium, vask, teras) sisaldavaid kaableid ja torustikke, siis küsi pakkumist. Vajadusel teeme kohapealse eeluuringu Tasuta.

  • Tuvastame kaableid ka arvutivõrkudes ja telefonivõrkudes.
  • Samuti rendime Radiodetection CAT2 ja signaaligeneraatorit Genny 2 ja juhendame kasutama. Küsi personaalset pakkumist!

 

Maaameti kitsenduste kaardirakendus

Soovitame eelnevalt tutvuda ka maameti kitsenduste kaardirakendusega, mis mõnel juhul annab ülevaate ka krundisiseste trasside kohta.

Vaata all olevatel piltidelt, kuidas leida üles “Kitsenduste kaardivaade”. Peale ülal “kaardirakenduse” lingi vajutamist.

 Kitsenduste kaardi valikmaaameti kaardirakenduse vaade